główna o biegu media dla kogo organizatorzy galeria kontakt
 

O BIEGUFundacja dla Zwierząt ARGOS (Ośrodek dla Kotów Miejskich KOTERIA) przy współpracy z Fundacją AST zapraszają na trzeci± edycje biegu:

Zabierz PIESia do Międzylesia (2017)

Data: 17.09.2017 r.
Miejsce: Warszawa Międzylesie, ul. Pożaryskiego 2, Szkoła Podstawowa nr 138

Zapisy już wkrótce!

Jeśli nie masz jeszcze planów na 17 września 2016r. to serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do naszej akcji. Przyjdź i sprawdź swoje możliwości! Jeśli masz psa nie wahaj i się i zabierz go ze sobą! Trasa wyznaczona jest przez tereny leśne, więc jest bardzo przyjazna dla wszystkich psiaków ze względu na otwartą i bezpieczną przestrzeń. Jeśli nie — nie martw się i przybywaj sam. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. Pokażmy, że biegać może każdy.

Nasza akcja jest dla każdego! Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoja przygodę z bieganiem mamy specjalnie wytoczoną trasę na 5km – dasz radę! Dla tych, którzy już od jakiegoś czasu biegają mamy trasę wyzwanie 10km – chcesz się sprawdzić? 

Oprócz mile i zdrowo spędzonego czasu oferujemy dla wszystkich uczestników (w tym też psów) biorących udział w naszej imprezie upominki, zaś dla zwycięzców nagrody. Po biegu będzie można również zapoznać się z działalnością fundacji pro zwierzęcych i wesprzeć ich pracę. Czego można chcieć więcej?

Śledź nasz fanpage: https://www.facebook.com/zabierzpiesiadomiedzylesia/

Pobiegnij razem z nami 17 września 2017 r.patronat

sponsorzy
dzielnica Wawer FerioBosh


4 Łapy
TraficcoPerfect Hotels